25 Січня, 2019 р., 14:48
Відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (в редакції Закону України від 23.11.2018 № 2628 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів») індекс споживчих цін за 2017 – 2023 роки, що використовується для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із значенням 100 відсотків.
23 Січня, 2019 р., 13:54
20 січня відбувся вечір колядок в Дубечненській громаді. Таких захід – гарна нагода віддати шану народним традиціям та знанням звичаїв, пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, а також продемонструвати свої артистичні здібності та таланти. Колядки, щедрівки та народна творчість допомагають нам пізнати стародавню історію наших предків, багату культуру, віру, вірування, світогляд українського народу. Гості свята мали змогу послухати українські колядки та щедрівки у виконанні аматорських колективів сіл Мокре, Текля, Дубечне та церковний хор Свято- Покровського храму.
22 Січня, 2019 р., 16:31
Сьогодні свій ювілей святкує директор ЗОШ І-ІІІ ст. с. Глухи Тетяна Дегтярук.
18 Січня, 2019 р., 09:32
«Радість нині у кожній родині – ми святкуємо Різдво в Україні!». Саме під такою темою відбулися дубечненські посиденьки у Дубечненській сільській бібліотеці.
10 Січня, 2019 р., 16:33
Сьогодні свій день народження святкує: депутат Дубечненської ОТГ, вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІ ст. с.Рокита  Оксана Костючик  та завідуюча клубом с.Мокре Жанна Гуль.
20 Грудня, 2018 р., 15:20
  Управління соціального захисту населення Старовижівської райдержадміністрації повідомляє про механізми перевірки призначення житлових субсидій. Зокрема, інформацію про стан призначення субсидії можна дізнатись  в управлінні соціального захисту населення Старовижівської райдержадміністрації (смт. Стара Вижівка вул. Незалежності, 56, ).
20 Грудня, 2018 р., 14:20
19 грудня в Дубечненській сільській бібліотеці відбувся поетичний калейдоскоп «Нехай же лине мова солов’їна», організатором якого виступила бібліотекар  Радчук Надія. Захід був присвячений виходу альманаху «Струни душі», до якого увійшли найкращі твори митців слова Дубечненської громади. Книга видана спільними зусиллями майстрів слова під керівництвом Любові Костючик за рахунок коштів Дубечненської ОТГ в кількості 30 примірників.
19 Грудня, 2018 р., 16:10
18 грудня в дитячому садочку с.Дубечне відбулося свято до Дня Святого Миколая. Веселими та запальними танцями, піснями, віршами та колядками вражали жаданого гостя дітлахи. Святий Миколай отримав масу позитивних емоцій, чудовий настрій,  подякував малюкам за їх старання солодкими подарунками та пообіцяв маленьким вихованцям завітати до них наступного року.