У Дубечненському будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху»

Дата: 15.02.2020 14:22

14 лютого у Дубечненському будинку культури відбулася розважальна шоу-програма «Хто Зверху». У шоу-програмі брали участь дві команди — чоловіча, яку представляли Олександр Шляхно, Роман Рибачук, Андрій Курилюк, Олег Костючик та жіночаЛара Шляхно, Юля Рибачук, Софія Демчук, Юля Якимук. Це була битва мужності та відваги проти ніжності й краси.

Дуель чоловічого і жіночого світів ділилася на раунди, що складаються з бліцопитувань, різних конкурсів та змагальних ігор.

У першому раунді із літер збирали слова, у другому грали «Показуху», у третьому вгадували пісню і виконавця, а у четвертому, який персонаж зображений на картині. У п’ятому раунді дівчата вгадували хто з відомих футболістів на яких  грає позиціях, чоловіки дивували нас знаннями моди та краси, а саме вгадували назви спідниць.

Сьомий конкурс став перевіркою на витривалість та інтелект одночасно. І хоча лідирували чоловіки, у фіналі ситуація кардинально змінилася. Капітан жіночої команди Лара Шляхно віднайшла кращий ракурс, для того щоб зробити селфі з більшою кількістю людей. Отож, ніжність та краса все таки перемагають мужність та відвагу, а дівчата не тільки завжди праві, а й в усьому люблять отримувати гору.

Глядачі, окрім того, що стали свідками змагання між чоловіками та жінками, отримали масу позитивних емоцій та заряд гарного настрою.

Варто зауважити, що обидві команди змагалися достойно, цілеспрямовано йшли до перемоги й були активними та винахідливими. Спасибі за чудову гру!

Світлина від Софії Шляхно.