Представник Дубечненської громади прийняла участь у семінарі "Система внутрішнього контролю і аудиту в органах місцевого самоврядування"

Дата: 27.03.2019 14:42

У Луцьку обговорили систему внутрішнього контролю та аудиту в органах місцевого самоврядування.

У стінах Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар
«Система внутрішнього контролю і аудиту в органах місцевого самоврядування». Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Дубечненську громаду на семінарі представляла спеціаліст І категорії - економіст Руслана Смолярчук.

Радник із місцевих фінансів Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Anatoliy Matviyuk розповів про систему фінансового та бюджетного контролю в Україні, їх законодавче і нормативне підґрунтя. Також під час семінару обговорили питання внутрішнього фінансового контролю і аудиту в органах місцевого самоврядування, а також необхідність його впровадження та цілі.

Експерт детальніше торкнувся теми впровадження внутрішнього контролю в органах місцевого самоврядування України та результатів ефективного застосування його інструментів у діяльності органів місцевого самоврядування.

Завершився семінар обговоренням теми щодо формування підрозділів внутрішнього контролю та аудиту в органах місцевого самоврядування малих громад.

?????????»?????° ?????? ?????»?????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.