Свято книги у сільській бібліотеці с.Дубечне

Дата: 22.03.2019 09:21

21 березня у Дубечненській сільській бібліотеці відбулося свято книги « Завітай у світ книжковий, дивовижний і казковий», ведучими якого були Марія Бащук та Юлія Лащук. Учасниками заходу стали учні перших класів Дубечненської ЗОШ І-ІІІ ступеня. Захід складався з 6-ти конкурсів: вікторина – Моя країна Україна; телеграма від казкових героїв; пантоміма; розказування віршів про тварин та весну; чи уважно ви читаєте казки; відгадай хто я. Особливими гостями свята стали Королева книг та Україночка. Діткам нагадали про правила поводження з книгою, а також першачки дали обіцянку справжнього читача.

Організатор свята бібліотекар Надія Федорівна навчала школярів берегти і любити книги та бути відповідальними за підручники, підживила їх інтерес до читання.

Діти отримали масу позитивних емоцій та задоволення. Хотілося б , щоб сьогоднішнє свято книги спонукало наймолодших читачів ще частіше відвідувати сільську бібліотеку.

?????????»?????° ?????? ?????????? ???»????????.