У селі Текля відбулися сходи селян

Дата: 07.03.2019 15:05

У селі Текля відбулися сходи жителів села. На зборах були присутні: сільський голова Дубечненської сільської ради Анатолій Костючиксекретар Дубечненської сільської ради Ірина Мазуренкоземлевпорядник сільської ради Надія Ткачук, начальник пожежної частини с.Дубечне Микола Курилюк.

Про свою роботу на посаді сільського голови за 2018 рік прозвітував сільський голова Анатолій Костючик, який детально розповів про зроблене за час перебування на посаді голови та план розвитку на 2019 рік.

Про правила дотримання пожежної безпеки та провів інструктаж дій у випадках виникнення надзвичайних ситуацій розповів Микола Курилюк.

Було розглянуто інформацію щодо змін в ЗУ «Про порядок виділення в натурі ( на місцевості ) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»

?????????»?????° ?????? ?????????? ???»????????.