У Дубечному вітали 90-річну ювілярку

Дата: 15.02.2019 16:02

15 лютого 2019 року свій 90-річний ювілей святкувє жителька села Дубечне Сорока Василина Іванівна.

У цей день її щиро вітають рідні та близькі люди, сусіди. Поспішили привітати ювілярку і аматорський колектив художньої самодіяльності с.Дубечне. Гості побажали цій сильній та мудрій жінці здоров’я, сили духу, пошани від людей і в такому родинному затишку відсвяткувати ще не один ювілей.

Багата на всілякі події доля ювілярки. Все своє життя  Василина Іванівна присвятила сім’ї. Не цуралася ніякої роботи, все її життя пройшло на виду людей.За 90 років доля дарувала їй безліщ щасливих моментів, та були і негразди ,які загартувували в ній дух непохитної жінки. І за це Господь подарував їй довголіття.