Відбулися сходи жителів села Глухи.

Дата: 14.02.2019 12:33

У селі Глухи відбулися сходи жителів села. На зборах були присутні: сільський голова Дубечненської сільської ради Анатолій Костючик, секретар Дубечненської сільської ради Ірина Мазуренко, спеціалісти сільської ради Ірина Курилюк та Надія Ткачук.

Про свою роботу на посаді сільського голови за 2018 рік прозвітував сільський голова Анатолій Костючик, який детально розповів про зроблене за час перебування на посаді голови та план розвитку на 2019 рік.

На зборах перед присутніми виступила  начальник управління соціального захисту населення Старовижівської РДА Раїса Герез, розповіла про зміни в законодавстві щодо надання житлових субсидій.

Було розглянуто інформацію щодо змін в ЗУ «Про порядок виділення в натурі ( на місцевості ) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)».

?????????»?????° ?????? ?????????? ???»????????.