Відбулася позачергова сесія Дубечненської сільської ради

Дата: 01.02.2019 14:48

1 лютого 2019 р. відбулося засідання 41 (позачергової) сесії Дубечненської сільської ради сьомого скликання, яку провів голова Анатолій Костючик.

В роботі сесії взяли участь 18 депутатів з 21-го, а також економіст Дубненської сільської ради Руслана Смолярчук, землевпорядник сільської ради Надія Ткачук. В якості запрошених на пленарному засіданні були присутні  головний лікар КНП « Старовижівський центр первинної медичної допомоги» Старовижівської районної ради Наталія Капітула, завідуюча Дубечненської АЗПСМ Людмила Редькович. Депутати розглянули 18 питань порядку денного. Зокрема внесли зміни до сільського бюджету, погодили низку земельних питань, що стосувалися затвердження технічної документації та розроблення проектів землеустрою земельних ділянок, ухвалили укладання договорів оренди нерухомого майна з КНП « Старовижівський центр первинної медичної допомоги» Старовижівської районної ради, прийняли рішення про знесення приміщення медпункту Дубечненської АЗПСМ в с.Дубечне.

?????????»?????° ?????? ?????????? ???»????????.