Календар Дубечненської громади

Дата: 10.01.2019 16:33

Сьогодні свій день народження святкує: депутат Дубечненської ОТГ, вчитель фізичної культури ЗОШ І-ІІ ст. с.Рокита  Оксана Костючик  та завідуюча клубом с.Мокре Жанна Гуль

Нехай життя Ваше буде завжди світлим і радісним, як цей святковий день, а щиросердечні привітання від рідних, друзів додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої прекрасної і безвідмовної душі. Наша і людська шана нехай буде подякою Вам за плідну працю, за Вашу мудрість, чуйність, уміння творити і дарувати усім оточуючим добро. Бажаємо Вам міцного здоров’я, жіночого щастя, успіхів і натхнення у роботі, добробуту, миру, християнської любові.

? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "p lytv yfhjl;tyyz"