Нехай же лине мова солов’їна…

Дата: 20.12.2018 14:20

19 грудня в Дубечненській сільській бібліотеці відбувся поетичний калейдоскоп «Нехай же лине мова солов’їна», організатором якого виступила бібліотекар  Радчук Надія. Захід був присвячений виходу альманаху «Струни душі», до якого увійшли найкращі твори митців слова Дубечненської громади. Книга видана спільними зусиллями майстрів слова під керівництвом Любові Костючик за рахунок коштів Дубечненської ОТГ в кількості 30 примірників.

Під час свята гості мали змогу почути  вірші та гуморески з вуст місцевих поетів. Деякі з них порадували й новими творами, які, як пообіцяла Любов Костючик , увійдуть до майбутноьї другої частини альманаху.

Секретар Дубечненської ОТГ Ірина Мазуренко  вручила по одному примірнику книги кожному з авторів. Альманах «Струни душі» отримали й кожна з сільських та шкільних бібліотек Дубечненської громади. Тепер кожен бажаючий може прийти до бібліотеки й заглибитись в красу рідного слова наших майстрів.

?????????»?????° ?????? ?????????? ???»????????.