Відбувся треніг на тему «Залучення додаткових ресурсів для розвитку громад»

Дата: 04.07.2018 16:57

За сприянням Старовижівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості 03 липня на базі Дубечненської об’єднаної територіальної громади було проведено тренінг ВОГМО "Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив» на тему «Залучення додаткових ресурсів для розвитку громад».
Метою заходу було надати комплекс знань з франдрейзингу, навчити залучати додаткові ресурси на розвиток громади, в тому числі – фінансові.
Петро Лавринюк розповів присутнім про кошти на розвиток об’єднаних територіальних громад. Він зазначив, що зазвичай – це гранти, кредитні ресурси, державний бюджет та власні ресурси громади.
Жителі Дубечненської ОТГ активно задавали запитання на що отримували вичерпні відповіді.
На завершення заходу між учасниками тренінгу було досягнуто домовленості про необхідність проведення ще одного такого заходу по написанню проектів для залучення коштів на розвиток ОТГ.

?????????»?????° ?????? ?????°?????????¶?????????????? ???°???????????? ???µ?????? ?·?°????????????????.?????????»?????° ?????? ?????°?????????¶?????????????? ???°???????????? ???µ?????? ?·?°????????????????.