Календар Дубечненської громади: день народження святкує бухгалтер Дубечненської ОТГ

Дата: 18.06.2018 16:13

Сьогодні відзначає день народження спеціаліст І категорії - бухгалтер Дубечненської об’єднаної територіальної громади Бондар Галина Миколаївна (на фото).

Прийми наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Насамперед бажаємо Тобі міцного здоров’я, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Щиро бажаєм щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди. Нехай Тебе у всіх починаннях супроводжує вдача, розуміння і підтримка з боку рідних, колег і однодумців, а непроста робота приносить тільки задоволення і творчі перемоги. Наснаги та усіляких гараздів і довгих щасливих літ!

З повагою колектив ОТГ.

Світлина від Софії Шляхно.