Фестиваль "Велике весілля" у Голобській ОТГ

Дата: 03.06.2018 18:53

2 червня наш аматорський колектив будинку культури села Дубечне відвідав "Велике весілля" у Голобах. Місцевий стадіон у Голобах наче перетворився на старовинне українське село. Вхід на стадіон, як годиться, прикрасили як справжню весільну браму - його обрамили гіллям молодої берези та яскравими квітами. На вході усім гостям чіпляли букетики із зелені, а музики вигравали запальних пісень. Участь у фестивалі взяли 12 об'єднаних територіальних громад Волині, серед яких Дубечненська ОТГ Старовижівського району Волинської області. На ярмарку було представлено багато різноманітних виробів, прикрас та смаколиків. Атмосфера радості, затишку, веселощів не покидала ні на хвилинку)! Це було одне наше спільне весілля, завдяки йому ми відчули себе однією великою щасливою сім'єю!