У рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО"

Дата: 27.05.2018 22:35

У рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО" у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дубечне для учнів 9-11 класів проведений захід з метою підвищення правової свідомості учнів та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб. Невдовзі вони стануть студентами і для того щоб захистити себе і свої права потрібно бути чітко усвідомленими громадянами. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави, що обумовлює загальнопросвітницький проект Міністерства Юстиції "Я МАЮ ПРАВО"!