Вітаємо з днем народження!

Дата: 11.05.2018 11:01

Сьогодні свій ювілей св’яткує інспектор-соціальний працівник Дубечненської ОТГ Олена Романюк.

Нехай цей прекрасний день народження принесе здійснення заповітних бажань, а всі намічені цілі, помітно наблизяться. Золоті сходинки кар`єри хай не будуть круті і жорсткі, а навпаки, підкоряться швидкому і сміливому сходженню до самої вершини! Нехай чудесна пишність яскравих фарб життя завжди наповнює свіжістю щоденну палітру, а швидкоплинні хмари нехай сміливо розганяють громовідводи твоїх рідних і близьких. Не забувай в гонитві за радістю успіху і добробуту, про своїх друзів, адже найцінніше, що є у людини - це вічні цінності, які не можна купити: щирість, любов, співчуття і підтримка. Будь щаслива, любима і весела.

З повагою колектив Дубечненської ОТГ.

Світлина від Софії Шляхно.