Дубечненська громада
Старовижівський район, Волинська область

Війна - пам’ять живих

Сьогодні у Дубечненській об’єднаній територіальній громаді  проведено заходи з увічнення пам’яті Перемоги над нацизмом. У селі Дубечне відбувся мітинг-реквієм. Слово скорботи та жалю висловили голова Дубечненської об’єднаної територіальної громади  Анатолій  Костючик, голова сільської ветеранської організації Микола Макарук, директор ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Дубечне  Неля Андріюк. Зі словами вдячності і пам’яті про геройство загиблих було сказано учнями Дубечненської школи. Відслужено молебень за упокій загиблих в роки війни настоятелем Свято-Покровського храму с.Дубечне Віктором Панчуком. Виконкомом об’єднаної територіальної громади було вручено подарунки всім причетним до дня Перемоги над нацизмом.