A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дубечненська громада
Волинська область, Старовижівський район

Новини

 

 

 

Відбулася 37 чергова сесія

20 вересня 2018 року в приміщенні будинку культури с.Дубечне відбулася чергова 37 сесія  Дубечненської сільської ради. На сесії були присутні:

15:22 20.09.2018

Зі святом Вас лісівники Дубечненської громади.

Вітаємо працівників лісового господарства з професійним святом - Днем працівника лісу! Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, лісівники забезпечують надійний захист земельних угідь, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують випуск продукції лісового господарства. Переконані, що ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств. Бажаємо працівникам лісового господарства міцного здоров'я, невичерпної енергії та успіхів на благо України.

15:58 14.09.2018

Календар Дубечненської громади: день народження святкує депутат Дубечненської ОТГ

8 вересня відсвяткувала  свій день народження депутат Дубечненської сільської ради  та вчитель початкових класів у ЗОШ с.Дубечне  Кліщук Галина Василівна. У радісний і світлий день  хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

12:42 10.09.2018

Весілля у громаді : У Дубечному одружилися закохані

Від усього серця вітаємо Тусюка Олександра та Качулу Оксану зі вступом у законний шлюб і утворенням сім’ї! Дружба і кохання – найпрекрасніші почуття в людському житті. Нехай Ваша любов буде такою ж довгою, як Ваше життя! Живіть у любові, щастя і радості, нехай у Вас будуть здорові і життєрадісні діти, і будьте вірною опорою Вашим батькам і матерям.

14:14 05.09.2018

3 вересня - День Знань

3 вересня в закладах загальної середньої освіти Дубечненської об’єднаної територіальної громади пройшло свято Першого дзвінка, який сповістив усім про початок нового навчального року.

12:56 03.09.2018

Весілля у громаді : У Дубечному утворилося дві нових сім’ї

Вітаємо новостворені сім’ї Балачука Миколи і Махун Валентини а також Димарчука Сергія і Язєвої Оксани з одруженням!Щасливих вам світанків і романтичних вечорів, радісних днів і пристрасних ночей, вірної любові й добрих благ, вічного розуміння і міцного здоров'я. Хай всі ваші спільні мрії здійснюються!

16:42 29.08.2018

Є ще порох у порохівниці у футбольних ветеранів.

Одніє з традицій футболу в селі Дубечне , яка проводиться декілька років підряд є товариський футбольний матч між командами «Ветерани » та «Молодь», який  відбувся 26 серпня 2018 року. Гра  була  завзятою, обидві команди гідно боролися за першість. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь команди «Ветерани» . В другому таймі «Ветерани»  додали і перемогли з рахунком 5:2.  І в свою чергу довели , що є молоді чому вчитися і вдосконалюватися.  Після матчу сільський голова Дубечненської ОТГ Анатолій Костючик подякував всім гравцям, та порадив не забувати за такі товариські футбольні зустрічі.

15:26 26.08.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора