A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дубечненська громада
Волинська область, Старовижівський район

Новини

 

 

 

Вітаємо з Днем юриста України!

        Шановні служителі закону!Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем юриста!         Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.        Твердо віримо, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам завжди бути на висоті вимог нашої доби. Бажаємо вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

13:00 08.10.2018

Вітаємо із Днем вихователя і всіх дошкільних працівників!!!

        Вітаємо вихователів та працівників Дубечненського ЗДО "Дзвіночок", Мокренського ЗДО "Льонок", Глухівського ЗДО "Веселка" з Всеукраїнським днем дошкілля!!!         Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому. Ви віддаєте  щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнені, що Ваші доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день Ваших вихованців в день радості та щастя. Міцного Вам здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та успіхів у Вашій роботі!

13:13 30.09.2018

Відбулася 37 чергова сесія

20 вересня 2018 року в приміщенні будинку культури с.Дубечне відбулася чергова 37 сесія  Дубечненської сільської ради. На сесії були присутні:

15:22 20.09.2018

Зі святом Вас лісівники Дубечненської громади.

Вітаємо працівників лісового господарства з професійним святом - Днем працівника лісу! Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, лісівники забезпечують надійний захист земельних угідь, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують випуск продукції лісового господарства. Переконані, що ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств. Бажаємо працівникам лісового господарства міцного здоров'я, невичерпної енергії та успіхів на благо України.

15:58 14.09.2018

Календар Дубечненської громади: день народження святкує депутат Дубечненської ОТГ

8 вересня відсвяткувала  свій день народження депутат Дубечненської сільської ради  та вчитель початкових класів у ЗОШ с.Дубечне  Кліщук Галина Василівна. У радісний і світлий день  хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

12:42 10.09.2018

Весілля у громаді : У Дубечному одружилися закохані

Від усього серця вітаємо Тусюка Олександра та Качулу Оксану зі вступом у законний шлюб і утворенням сім’ї! Дружба і кохання – найпрекрасніші почуття в людському житті. Нехай Ваша любов буде такою ж довгою, як Ваше життя! Живіть у любові, щастя і радості, нехай у Вас будуть здорові і життєрадісні діти, і будьте вірною опорою Вашим батькам і матерям.

14:14 05.09.2018

3 вересня - День Знань

3 вересня в закладах загальної середньої освіти Дубечненської об’єднаної територіальної громади пройшло свято Першого дзвінка, який сповістив усім про початок нового навчального року.

12:56 03.09.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора