Дубечненська громада
Старовижівський район, Волинська область

Депутати

Додаток 1

до рішення Дубечненської сільської ради

від 10.11.2017 року №27/1

 

Список депутатів Дубечненської сільської ради,

обраних на виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

29 жовтня 2017 року

п/п

Прізвище, ім’я,

 по батькові

 (за виборчими округами)

Число, місяць, рік народження

Партійність

Посада й місце роботи

Місце проживання

Яка місцева організації партії висувала

1

2

3

4

5

6

7

1

Рибачук Світлана Іванівна

25.06.1967

позапарт

Вчитель Дубечненської ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Дубечне

Самовисування

2

Мовшук Світлана Іванівна

16.02.1972

позапарт

Завідувач ДНЗ «Дзвіночок» в с.Дубечне

с. Дубечне

Самовисування

3

Андріюк Неля Петрівна

01.01.1969

позапарт

Директор  Дубечненської ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Дубечне

Самовисування

4

Курилюк Антоніна Федорівна

01.09.1958

позапарт

Завідувач ФАПу с.Лютка

с. Дубечне

Старовижівська районна організація Всеукраїнського об»єднання «Батьківщина»

5

Кліщук Галина Василівна

08.09.1980

позапарт

Вчитель Дубечненської ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Дубечне

Українська політична партія «УКРОП»

6

Сливка Іван Миронович

14.10.1967

позапарт

Слюсар- сантехнік ТзОВ «Дубечненський керамічний завод»

с. Дубечне

Старовижівська районна організація Всеукраїнського об»єднання «Батьківщина»

7

Махун  Людмила Петрівна

08.06.1973

Член Всеукраїнського об»єднання «СВОБОДА»

Вчитель Дубечненської ЗОШ І-ІІІ ст.

с. Дубечне

Всеукраїнське об»єднання «СВОБОДА»

8

Троян Оксана Іванівна

25.07.1974

позапарт

Фельдшер в КЗ Старовижівський ЦПМДС Дубечненська АЗПСМ

с. Дубечне

Українська політична партія «УКРОП»

9

Лавренюк Алла
Анатоліївна

30.06.1982

позапарт.

Зубний лікар в Дубечненській лікарській амбулаторії ЗПСМ

с. Дубечне

Українська політична партія «УКРОП»

10

Крикота Іван Григорович

24.11.1961

позапарт

Лісничий Любохинівського лісництва

с. Залюття

Самовисування

11

Шляхно Світлана Василівна

27.01.1970

позапарт

Фельдшер бригади екстреної медичної допомоги пункту Заболоття Ратнівського відділення ЕМД від КЗ «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

с. Лютка

Українська політична партія «УКРОП»

12

Сікорська Наталія Іванівна

12.04.1986

позапарт

Завідувач ДНЗ «Льонок» в с.Мокре

с. Мокре

Самовисування

13

Коржан Анатолій Кирилович

13.03.1963

позапарт

Водій пожежного автомобіля в с.Дубечне

с. Мокре

Самовисування

14

Хвещук Віктор Васильович

01.01.1966

позапарт

Слюсар по воді та каналізації у Дубечненській сільській раді

с. Мокре

Українська політична партія «УКРОП»

15

Костючик Оксана Володимирівна

10.01.1974

позапарт

Вчитель у Рокитянській ЗОШ І-ІІ ст.

с. Рокита

Українська політична партія «УКРОП»

16

Мазуренко Ірина Анатоліївна

29.04.1991

позапарт

Секретар Дубечненської сільської ради

с. Рокита

Самовисунення

17

Козловська Оксана Василівна

06.01.1977

позапарт

Директор Рокитянської ЗОШ І-ІІ ст.

с. Дубечне

Самовисування

18

Башук Микола Миколайович

23.10.1958

позапарт

пенсіонер

с. Глухи

Українська політична партія «УКРОП»

19

Босак Микола Радіонович

07.01.1961

позапарт

пенсіонер

с. Глухи

Самовисування

20

Крикончук Оксана Анатолівна

27.01.1979

позапарт

Завідувач Глухівського ДНЗ «Веселка»

с. Глухи

Самовисування

21

Микитюк Віктор Федорович

06.04.1970

позапарт

Вчитель Теклівської ЗОШ І-ІІ ст.

с. Текля

Українська політична партія «УКРОП»

22

Лащук Галина Василівна

04.06.1969

позапарт

Директор Теклівської ЗОШ І-ІІ ст.

с. Текля

Українська політична партія «УКРОП»